REAL ESTATE CONFERENCE – Największa akademicka konferencja o rynku nieruchomości w Polsce

Inwestycje komercyjne jako alternatywa dla inwestycji tradycyjnych to temat przewodni tegorocznej Real Estate Conference (REC). Podczas REC 2016 przyjrzymy się również dynamicznie rozwijającemu się rynkowi nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz możliwych kierunkach rozwoju.

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości przy Szkole Głównej Handlowej zaprasza serdecznie na REC 2016 już 6 grudnia do budynku C SGH. Do naszych prelegentów należeć będą przedstawiciele czołowych firm z sektora nieruchomości komercyjnych: JLL, Colliers, Savills oraz CBRE. Również dzięki nim następnego dnia (07.12) dla uczestników REC 2016 zostaną przeprowadzone wizytacje dwóch warszawskich biurowców: Warsaw Spire oraz Metropolitan.

 REC 2016 jest wydarzeniem otwartym, w którym może uczestniczyć każda zainteresowana osoba. Nasza konferencja jest skierowana do szerokiej publiki, od studentów po specjalistów z branży, od zupełnych laików w dziedzinie nieruchomości komercyjnych po miłośników tego sektora gospodarki. Każdy z uczestników konferencji z pewnością znajdzie na niej coś dla siebie.

Jakie kwestie zostaną poruszone podczas konferencji i na jakie pytania odpowiedzą nasi prelegenci? Będą to min.:

Czy inwestycje w nieruchomości komercyjne mogą stanowić alternatywę dla inwestowania na rynku papierów wartościowych ? Przyjrzymy się wspólnie tej alternatywie podczas REC 16.
Jak działają najwięksi gracze na rynku nieruchomości komercyjnych?

W 2015 i według prognoz w 2016 roku notować będziemy rekordowe wolumeny transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce – o jakich kwotach mówimy? W którym kierunku rozwija się rynek ? Jak wygląda specyfika pracy w tym obszarze ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskacie na konferencji REC 16.

Udział w konferencji w charakterze Partnera Platynowego potwierdziły już wiodące agencje doradcze rynku nieruchomości komercyjnych: JLL i Colliers. Z kolei Urbnews.pl współpracuje z organizatorami Real Estate Conference 2016 w charakterze Partnera Medialnego.

Po więcej informacji na temat REC 2016 zapraszamy na stronę SKN Inwestycji i Nieruchomości na Facebooku.

Agenda REC 2016

fb.com/skniin i skniin.pl