Real Estate Academy 2019

Podstawowa i specjalistyczna wiedza na temat inwestowania w nieruchomości, przekazywana przez specjalistów z branży i pracowników naukowych SGH – tak można w skrócie opisać tematykę Real Estate Academy 2019

Podczas przygotowywania pierwszej edycji Real Estate Academy wybraliśmy jedno kluczowe, z pozoru proste pytanie „Jak inwestować w nieruchomości?”. Współpracujący z nami wykładowcy z Katedry Miasta Innowacyjnego SGH i doświadczeni w branży nieruchomości specjaliści, odpowiedzą na nie podczas spotkań odbywających się w każdy wtorek i czwartek listopada.

Poruszana tematyka będzie dotyczyła inwestycji na rynkach nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Zaletą naszego wydarzenia jest otwarcie na chcących poznać tajniki rynku nieruchomości podstaw, jak i na tych chcących pogłębić już posiadaną wiedzę.

Pierwsza prelekcja odbędzie się już 5 listopada i będzie dotyczyła wpływu polityki miejskiej na rynek nieruchomości. Spotkanie poprowadzi prof. dr hab. Marek Bryx, były wiceminister infrastruktury, pierwszy dyrektor Warszawskiego Biura Programu ONZ do spraw Osiedli Ludzkich.

Projekt jest organizowany przez Studenckie Koło Naukowe inwestycji i Nieruchomości, działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wszystkie informacje o spotkaniach w ramach REA2019 można znaleźć w wydarzeniu Real Estate Academy 2019 na Facebooku.