Ponad 200 architektów z całej Polski spotkało się na konferencji GIS Warszawa 2015

Konferencja GIS Warszawa 2015 poruszyła zagadnienia dotyczące architektury i designu nowoczesnych wnętrz, wykorzystywanych w biurach, hotelach, centrach rekreacyjno-rozrywkowych, restauracjach, barach, sektorze publicznym i mieszkaniowym. Na konferencji mogliśmy posłuchać o najnowszych projektach 2014 roku i tych realizowanych w roku obecnym.

„Takie spotkanie środowiskowe było potrzebne, a obecność znanych reprezentantów firm z zagranicy i pracowni światowej sławy jest potwierdzeniem zainteresowania kontaktami międzynarodowymi. Projektowanie, architektura wnętrz są komplementarne z naszym pojmowaniem architektury, jest to dobra symbioza dialogu między projektantami sztuki użytkowej i architektami. Jedno bez drugiego nie istnieje i zostało to zaprezentowane na tej konferencji” komentował Pan Mariusz Ścisło Prezes SARP wypowiadając się na temat konferencji powiedział:

W wydarzeniu wzięło udział także wiele firm, traktując tę konferencję jako platformę do współpracy w celu sprostania coraz większym wymaganiom stawianym przez klientów.

„Bardzo się cieszę, że takie spotkania mają miejsce, gdzie w jednym miejscu spotyka się wielu ludzi, dla których architektura wnętrz, projektowanie, design i kształtowanie przestrzeni jest prawdziwą pasją. Także firma Saint-Gobain jako sponsor, to ludzie, dla których szkło jest pasją. Dla których design, innowacje, są prawdziwym wyzwaniem, i to wspólne spotkanie tutaj przyniesie na pewno owoce w przyszłości” – mówił Pan Piotr Komala, Dyrektor marketingu firmy Saint-Gobain Polska.

Wydarzenie zakończył występ gościa specjalnego konferencji, Nini Andrade Silva, która  podzieliła się z uczestnikami swoją wizją architektury w wystąpieniu „How to design life”. Podczas prezentacji przekazując pasję projektowania, z którą budzi się każdego dnia.

Więcej informacji:

Strona wydarzenia

Facebook

Pełna galeria zdjęć

Referencje