Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa (Inter)akcja instalacja, Wrocław 9-11 kwietnia 2014 r.

Studenckie Koło Naukowe Planowania Przestrzennego PUZZLE działające przy Katedrze Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu już po raz drugi organizuje konferencję o zasięgu ogólnopolskim. W zeszłym roku członkowie Koła zdecydowali się na poruszenie problematyki dotyczącej zagospodarowania stref podmiejskich, w tym roku tematyka konferencji dotyczyć będzie przestrzeni publicznej.

Interakcja instalacja - SKNGP Puzzle

W ramach konferencji przewidziana jest część referatowa popularyzująca wyniki badań  i analiz przeprowadzonych przez studentów oraz część warsztatowa przybliżająca kwestie zagospodarowania przestrzeni publicznej. Organizatorzy tegorocznego wydarzenia przewidują również, podobnie jak w zeszłym roku, sesję ekspercką, w której udział wezmą przedstawiciele różnych środowisk zajmujących się tą tematyką. Będą to zarówno osoby z organizacji non –  profit, jak i nauczyciele akademiccy, którzy zaprezentują swój punkt widzenia odnośnie zagadnień związanych z prawidłowym zagospodarowaniem przestrzeni miasta. Na uczestników czekają też niespodzianki!

Organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia do 28 marca 2014 r. Formularze zgłoszeniowe można wysyłać na adres: [email protected]

Wydarzenia dotyczące konferencji można śledzić na: https://www.facebook.com/interakcjainstalacja

Do pobrania : formularz zgłoszeniowy

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.