Mapa wyborów samorządowych 2014 w Opolu

2014.10 Opole 2

Temat wyborów samorządowych 2014 w coraz to większym stopniu pojawia się w przestrzeni naszych miast. W ramach współpracy Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, działającego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego oraz Biura Urbanistycznego Urzędu Miasta Opola, powstała „Mapa wyborów samorządowych 2014 w Opolu”. Mapa jest podziałem miasta na okręgi wyborcze oraz obwody głosowania. Dzięki niej każdy z mieszkańców może zasięgnąć informacji na temat lokalizacji obwodowych komisji wyborczych dla danego punktu adresowego.

Informacja na jej temat znajduje się w portalu OWI – Opolskie w internecie, który stanowi platformę Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej województwa opolskiego. Jest tworzona, utrzymywana i rozwijana przez współdziałające organy administracji publicznej oraz osoby trzecie.

Opole

Uwaga! W przeglądarce Internet Explorer mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem części obiektów na mapie. Użytkowników tej przeglądarki zapraszamy do korzystania z alternatywnej wersji mapy.