Konkurs “Obraz Miasta”

Zapraszamy do udziału w pierwszym (i na pewno nie ostatnim) organizowanym przez Urbnews.pl konkursie, pod tytułem “Obraz Miasta”. Wszyscy, którzy przeczytali o książce Kevina Lyncha pewnie już się domyślają z czym konkurs będzie związany.

Zadaniem konkursowym jest przysłanie nam od jednego do trzech zdjęć pokazujących poszczególne elementy mapy mentalnej Kevina Lyncha. Każdy inaczej postrzega poszczególne elementy miasta – jesteśmy ciekawi jak Wy rozumiecie to pojęcie.

Do każdego zdjęcia prosimy o dołączenie krótkiego opisu – co na poszczególnym zdjęciu się znajduje, jakie elementy ono przedstawia i gdzie zostało wykonane.

Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zdjęcia prosimy wysyłać na adres: [email protected]. Na prace czekamy do 31 marca! Wyniki ogłosimy po 5 kwietnia.

Przed uczestnictwem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. Prace nie spełniające wymagań regulaminu nie będą brane pod uwagę przy ocenie.

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu “Obraz Miasta”

Nagrodę funduje wydawca ksiązki – wydawnictwo Archivolta.

[archivoltabox]ARCHIVOLTA jest kwartalnikiem ogólnopolskim dotyczącym teorii i praktyki architektury, technologii cyfrowych w projektowaniu i budowaniu, nowych materiałów oraz wzornictwa. Stałe działy: – Architektura – projekty i realizacje z kraju i ze świata, – Komputery i Architektura, – Wzornictwo, Wnętrza, Sztuka. www.archivolta.com.pl[/archivoltabox]

To wydarzenie znajduje się także w  naszym kalendarzu.