Konkurs Budowlany Roku 2015

Instytucja Medal Polskiej Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w nowej edycji Konkursu Budowlanego Roku 2015. W tym roku firmy mogą zgłaszać swoją kandydaturę w trzech kategoriach: Developer Roku, Inwestor Roku, Firma Budowlana Roku.

Jest to jedyne, a zarazem najbardziej prestiżowe wyróżnienie wręczane przedsiębiorcom zarówno polskim jak i z kapitałem zagranicznym, mającym znaczący wkład w rozwój rynku lokalnego, najlepszym na rynku inwestorom, developerom oraz firmom budowlanym w roku 2015. Znalezienie się w gronie wyróżnionych daje możliwość pełnej identyfikacji Godłem.

Poprzez ogólnopolskie weryfikacje i badania rynku zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych. Dla każdego Laureata jest przygotowany bogaty pakiet profitów, dzięki którym każda firma wyróżni się na tle obecnej konkurencji i przyciągnie uwagę potencjalnego klienta.

Zapraszamy na stronę www.m-p-p.pl w celu zgłoszenia swojej firmy do Konkursu.

FORMULARZ

PROGRAM

Medal Polskiej Przedsiębiorczości to jedyna firmą na rynku gdzie zgłoszenie, rejestracja i weryfikacja podmiotu przystępującego do weryfikacji jest całkowicie nieodpłatna.

20

MEDAL POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - to instytucja marketingowa która wspiera, wyróżnia i promuje polskie przedsiębiorstwa. Przyznane Godło jest uznaniem dla  ciężkiej pracy i wyjątkowej pozycji wśród przedsiębiorstw w Polsce. Jest wyróżnieniem i narzędziem marketingowym, które nakierowuje odbiorcę na wskazany produkt lub usługę. Wspieramy firmy, które wyróżniają się na rynku lokalnym, otrzymały pozytywną rekomendację od swoich odbiorców oraz osiągają wysokie wyniki w badaniach marketingowych.