AKTUALNOŚCI

Kongres Smart City – 2-3 Grudnia 2014, Sosnowiec

Serdecznie zapraszamy Państwa na najbliższy „Kongres Smart City”, który odbędzie się 2-3 grudnia 2014 r. w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO SILESIA w trakcie Transport Innovation Forum. Konferencja zostanie podzielona na 3 bloki tematyczne:

  • Inteligentne Miasta

Eko miasta w Polsce i w Europie – transport niskoemisyjny w miastach i aglomeracjach. Technologie informatyczne w inteligentnej metropolii. Społecznościowe systemy zarządzania informacją o ruchu – wykorzystanie big data w transporcie. Nowoczesne systemy zarządzania ekologistyką miejską.

  • Motoryzacja przyszłości

Od diesla do wodoru – efektywność ekonomiczna alternatywnych metod zasilania pojazdów. Infrastruktura ładowania i tankowania pojazdów o napędzie alternatywnym.

  • Prosument – energia jutra

Energia przyszłości – gospodarka energetyczna a zrównoważony rozwój. Prosumencka rewolucja energii – od słońca do wodoru. Biznes i region – innowacyjne strategie wykorzystania alternatywnych źródeł energii i zagospodarowania stref ekonomicznych i terenów poprzemysłowych.

Rejestracja na stronie Kongresu: www.smartpl.eu lub Transport Innovation Expo: www.innowacje-transport.eu upoważnia do bezpłatnego udziału w Forum, Expo oraz „Kongresie Smart City”.

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.