AKTUALNOŚCI

KNGN PW: Case Study „Zielone budownictwo” – 10-11 grudnia

Koło Naukowe Gospodarki Nieruchomościami, działające na Politechnice Warszawskiej organizuje Case Study “Zielone budownictwo”. Projekt będzie trwał dwa dni (tj. 10-11 XII 2013).

plakat_CS_ZB

Celem projektu jest przybliżenie studentom tematyki dotyczącej „zielonego budownictwa”. Od pokazania różnych aspektów od strony dewelopera, marketingu, przez zarządzanie przy takich projektach do budownictwa/architektury. Pierwszego dnia odbędzie się otwarty cykl wykładów wprowadzających uczestników w problematykę ekologicznego budownictwa i nie tylko.  Drugiego dnia odbędzie się Case Study, w którym 3 osobowe zespoły zmierzą się z analizą danego przypadku i jego rozwiązaniem, co będzie doskonałą okazją do sprawdzenia w praktyce, wiedzy zdobytej na zajęciach. Na zakończenie jury złożone z ekspertów z branży, porówna efekty prac poszczególnych zespołów oraz wyłoni zwycięską drużynę.

Case Study „Zielone budownictwo”

logo-kngn

10 – 11 grudnia 2013 roku

Program wydarzenia:

10 grudnia godz. 16.30 – Uroczyste otwarcie, prelekcje (wykłady otwarte)

11 grudnia godz. 16.30 – Case study, wręczenie nagród

Miejsce: sala 437A w Gmachu Głównym PW

Patronat nad wydarzeniem objęli: dziekani wydziału Inżynierii Lądowej, Administracji i Nauk Społecznych, Geodezji i Kartografii oraz Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej, dlastudenta.pl, studentprawa.pl, Studencka Telewizja Internetowa TVPW, portal studencki polibuda.info oraz urbnews.pl.

Zapraszamy studentów wszystkich warszawskich uczelni.

Dla zwycięzców cenne nagrody.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny na drugi dzień na www.kngn.wordpress.com/zielonebudownictwo/

Wszelkie pytania prosimy kierować na [email protected]

Informacje o prelegentach: www.facebook.com/kngnpw