AKTUALNOŚCI

Asystent urbanisty

MASTERPLAN

Pracownia Masterplan z Wrocławia poszukuje osoby na stanowisko: asystent urbanisty.

Obowiązkiem asystenta będzie pomoc przy opracowaniach:

  • miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
  • studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego,
  • analiz przestrzennych.

Wymagania stawiane kandydatom to:

  • status studenta: w trakcie studiów na kierunku gospodarka przestrzenna lub architektura,
  • znajomość programów: MicroStation (Bentley Systems), QGIS, Microsoft office (Word, Excel).

Pracownia oferuje:

  • umowę zlecenie,
  • pracę przy ciekawych projektach na terenie całego kraju,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: [email protected]

Zastrzegamy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

To apply for this job please visit master-plan.pl.