III Międzynarodowy Kongres Rewitalizacji Miast – przedłużenie terminu zgłoszeń

W związku z licznymi sugestiami zainteresowanych uczestnictwem w kongresie organizatorzy podjęli decyzję, iż do 30 kwietnia br. został przesunięty termin obowiązywania obniżonej opłaty kongresowej (tj.850 PLN brutto).

Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na kolejny już III Międzynarodowy Kongres Rewitalizacji Miast – Rewitalizacja w polityce miejskiej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 4-6 czerwca 2014 r.

Ponownie spotkamy się z Państwem w Nowohuckim Centrum Kultury (Aleja Jana Pawła II 232 – Plac Centralny), w sąsiedztwie „starej” Nowej Huty, modelowego miasta z okresu socrealizmu, a dziś dzielnicy Krakowa wpisanej do rejestru zabytków jako dobro kultury, która obecnie poddawana jest intensywnej rewitalizacji.

Do udziału w III Kongresie zapraszamy wszystkie osoby związane z problematyką rewitalizacji: animatorów, praktyków, ekspertów, naukowców i wszystkich, którym ta problematyka jest bliska.

Dołożymy wszelkich starań, aby obrady kongresu i atmosfera wśród uczestników były co najmniej tak dobre jak w czasie poprzednich kongresów.

W załączeniu więcej informacji o organizacji kongresu, zaktualizowanym programie merytorycznym i niezbędnych formalnościach. Po kolejne informacje odsyłam na naszą stronę internetową http://irm.krakow.pl/pl/rewitalizacja.html.

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.