II Dni Gospodarki Przestrzennej – SPATIUM UW

Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej SPATIUM Uniwersytetu Warszawskiego ma przyjemność zaprosić do udziału w obchodach II Dni Gospodarki Przestrzennej. Jubileusz ten połączony zostanie z 10. rocznicą powstania kierunku Gospodarka Przestrzenna na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW.

plakat

Z tej okazji Koło Naukowe SPATIUM nie zamierza jedynie świętować. Zależy nam na promowaniu tematyki planowania przestrzennego wśród społeczeństwa, dzisiaj praktycznie nieistniejącej w jego świadomości. Wydarzenie ma być ponadto formą autoprezentacji studentów naszego Wydziału.

Trzydniowy program imprezy przewiduje między innymi wystawę, warsztaty czy wykłady terenowe. Szczegółowy harmonogram oraz opis Spotkania Urbanistycznego znajduje się poniżej.

spotkanie urbanistyczne

II Dni Gospodarki Przestrzennej rozpoczną się już w czwartek, 10 kwietnia w Sali Kolumnowej, ul. Karowa 20 (okolice Kampusu Centralnego Uniwersytetu Warszawskiego) i potrwają do soboty, 12 kwietnia. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

W razie jakichkolwiek pytań związanych z przebiegiem czy formą wydarzenia prosimy o kontakt poprzez Facebooka (https://www.facebook.com/SpatiumUW) lub mailowo na adres [email protected] .

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.