GIS Warszawa 2014 – Martin Gran

GIS Warszawa 2014 z Martin Gran, Dyrektorem Zarządzającym Snøhetta, wielokrotnie nagradzanej i transdyscyplinarnej agencji projektowej

  

Martin Gran © Snøhetta

 

Martin Haakon Gran jest Dyrektorem Zarządzającym i Partnerem w Snøhetta – wielokrotnie nagradzanej, zlokalizowanej w Oslo i Nowym Jorku firmy projektowej. Jest ona jedną z najczęściej dyskutowanych i poszukiwanych obecnie praktyk ze względu na zdefiniowany, transdyscyplinarny proces, w którym różni specjaliści wymieniają role w celu zbadania odmiennych perspektyw, bez uszczerbku dla konwencji.

Wśród wielu dowodów uznań, firma otrzymała także Aga Khan Award for Architecture oraz Miesa van der Rohe Award.

Podczas GIS Warszawa 2014, Martin Gran będzie mówił między innymi o projekcie: «Koncepcja projektu – od architektury do brandingu. Zbiorowa kreatywność w pracy grupowej.» ilustrującym National September 11 Memorial Museum Pavilion w Nowym Jorku. W dniu 15 maja 2014 r. prezydent Barack Obama był obecny na otwarciu National September 11 Memorial Museum Pavilion w miejscu, gdzie znajdowały się wieże World Trade Center. Pawilon i Muzeum zostały otwarte dla publiczności po raz pierwszy 21 maja 2014 r.

O swoim udziale, jako prelegent, podczas GIS Warszawa 2014, Martin Gran powiedział: “Będę mówił o projekcie opracowanego przez nas Pawilonu Pomnika Pamięci 11 Września w Nowym Jorku, projekcie Saudi Aramco w Arabii Saudyjskiej, Newsweeka w Nowym Jorku i norweskim projekcie o nazwie Avinor. Bardzo cieszę się z tej konferencji. Wierzę, że jest wiele do powiedzenia, a kiedy ludzie spotykają się razem, coś się dzieje. Wierzę, że nastąpi to również w Warszawie”.

Wydarzenie organizowane przez ABplus Events we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP.

Biznesowy Partner Komunikacyjny: Warsaw Business Journal

Partner Komunikacyjny:ARCH

Partnerzy Medialni:Builder, Wnętrza Daniela, Archivolta, Living Room, Decoration&Design, świat architektury,  infoarchitekta.pl, W-A.pl, Nowy Magazyn, Wnętrze i Ogród, Budnews.tv, Oświetlenie LED, architektura&biznes, Label Magazine,  Lux Magazyn, Archiweb, swiatlo.com, palapa, BUDOWNICTWO.ORG, lighting.pl, ELEKTRYKA.ORG, 4budowlani.pl, budnet.pl, BIZNES meble.pl, meble.pl, budoskop.pl, urbnews, budownictwo360.pl,  World Architecture Community, archilovers

Informacje: www.warsaw.iegis.eu

Rejestracja: www.warsaw.iegis.eu/pl/rejestracja

Facebook: www.facebook.com/konferencje.architektoniczne

To wydarzenie znajduje sie takze w naszym kalendarzu. w naszym kalendarzu.