AKTUALNOŚCI

GIS Warszawa 2014 – Janusz Kaniewski

GIS Warszawa 2014 z Januszem Kaniewskim – wieloletnim projektantem Pininfariny i Farrari 

Janusz Kaniewski

Janusz Kaniewski jest założycielem Janusz Kaniewski Design, jednej z najbardziej rozpoznawalnych pracowni projektowych w Polsce, która specjalizuje się w projektowaniu przedmiotów, urządzeń, pojazdów, architektury i grafiki.

Kaniewski jest wieloletnim projektantem Pininfariny i Ferrari oraz autorem lub współautorem wielu współczesnych samochodów. W 2012 r. Janusz Kaniewski zajął drugie miejsce w rankingu najbardziej innowacyjnych przedsiębiorców w Polsce według magazynu Forbes. Otrzymał także najwyższy wyraz uznania w zglobalizowanym świece: pojawiły się pierwsze podróbki jego produktów.

Janusz Kaniewski Design oferuje design na najwyższym światowym poziomie. Jego klientami są m.in.: Orlen, Żywiec, słynni sportowcy, włoski producent samochodów Ferrari i ukraińska sieć stacji benzynowych Parallel.

Pierwszy i jedyny nie-architekt w SARP i Doradca Prezydenta Gdyni w dziedzinie estetyki, projektowania i planowania urbanistycznego. Dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, wykładając w Instituto Europeo Didesign w Turynie i Royal College w Londynie. Książka “Janusz Kaniewski Design” miała swoją premierę w październiku 2013 r., a 2014 r. odbyła się duża wystawa retrospekcyjna, aby uczcić 25. rocznicę jego pracy twórczej.

Wydarzenie organizowane przez ABplus Events i Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP.

Biznesowy Partner Komunikacyjny: Warsaw Business Journal

Partner Komunikacyjny: ARCH

Partnerzy Medialni: Builder, Wnętrza Daniela, Archivolta, Living Room, Decoration&Design, świat architektury,  infoarchitekta.pl, W-A.pl, Nowy Magazyn, Wnętrze i Ogród, Budnews.tv, Oświetlenie LED, architektura&biznes, Label Magazine,  Lux Magazyn, Archiweb, swiatlo.com, palapa, BUDOWNICTWO.ORG, lighting.pl, ELEKTRYKA.ORG, 4budowlani.pl, budnet.pl, BIZNES meble.pl, meble.pl, budoskop.pl, urbnews, budownictwo360.pl,  World Architecture Community, archilovers

Informacje: www.warsaw.iegis.eu

Rejestracja: www.warsaw.iegis.eu/pl/rejestracja

Facebook: www.facebook.com/konferencje.architektoniczne

Data wydarzenia: 22 października 2014 r., Warszawa

To wydarzenie znajduje sie takze w naszym kalendarzu. w naszym kalendarzu.