AKTUALNOŚCI

GIS w Stolicy, Warszawa, 24.11.2017

Już 24 listopada br. w Szkole Głównej Służby Pożarniczej odbędą się obchody warszawskiej edycji popularnonaukowego święta Systemów Informacji Geograficznej – GIS w Stolicy. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „GIS na ratunek”.

Tegoroczny GIS DAY to kolejna edycja imprezy, podczas której na uczestników czeka wiele interesujących i atrakcyjnych przedsięwzięć. W programie zaplanowane są m.in. wystąpienia ciekawych gości, którzy powiedzą o tym, jak GIS wykorzystywany jest w ratowaniu mienia i życia ludzkiego, a także w wielu dziedzinach nauki. Oprócz tego Uczestnicy będą mogli wykazać się swoją wiedzą w licznych konkursach z cennymi nagrodami, a także wziąć udział w warsztatach.

Do grona uczestników dołączą również sympatycy GIS’u z Liceów i Techników. Przygotowane dla nich specjalne zajęcia, wprowadzą ich w interesujący świat Systemów Informacji Geograficznej.

Organizatorami wydarzenia są jak co roku Studenci z jednostek naukowych warszawskich uczelni: Koło Naukowe Studentów GeoPixel z Wojskowej Akademii Technicznej, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida”, Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Politechniki Warszawskiej, Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Koło Naukowe Geoinformatyki  i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoła Główna Służby Pożarniczej.

Wydarzenie ma charakter otwarty i jest dedykowane dla wszystkich zainteresowanych GIS’em i  jego wykorzystaniem w bezpieczeństwie.  Harmonogram wydarzenia, listę prelegentów oraz informacje o konkursach i warsztatach można znaleźć na stronie internetowej http://gisday.waw.pl/ oraz na fanpage’u https://www.facebook.com/giswstolicy/

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Serdecznie zapraszamy!

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.