Gdynia poszukuje specjalisty do spraw rewitalizacji

Gdyńskie Laboratorium Innowacji Społecznych poszukuje dwóch osób na stanowiska specjalistów do spraw rewitalizacji. Jednocześnie miasto kończy konsultacje w sprawach rewitalizacji.

Do obowiązków zatrudnionych należeć będzie prowadzenie Gminnego Programu Rewitalizacji, opracowanie dokumentów, współpraca z zainteresowanymi, realizacja kampanii społecznych, moderowanie wydarzeń, przygotowywanie i wdrażanie form dialogu z mieszkańcami oraz interesariuszami, a także przygotowywanie wniosków projektowych i sprawozdawczych. Aby ubiegać się o posady wymagane jest m.in. ukończenie studiów magisterskich czy doświadczenie w pracy związanej z aspektami polityki społecznej lub planowania przestrzennego. Więcej informacji dostępnych jest na stronie UM Gdynia. Dokumenty należy przesyłać lub składać do dnia 17 marca 2016 r. w Laboratorium Innowacji Społecznych przy al. Zwycięstwa 96/98 w Gdyni od poniedziałku do piątku w godzinach  od 8:00 do 16:00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 58 698 21 87.

Do dnia 29 lutego 2016 r. w Gdyni trwają konsultacje dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Gdyni w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji miasta. Odbyły się już wszystkie spotkania konsultacyjne. Uwagi, opinie i propozycje są zbierane w formie papierowej i elektronicznej, z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Przekazywać je można bezpośrednio i pocztą na adres Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, elektronicznie na adres [email protected].pl. Więcej informacji: www.gdynia.pl/rewitalizacja.

Gdynia rew