Forum Nowych Technologii 2015 – rejestracja

12 maja ruszyła rejestracja na Forum Nowych Technologii 2015 organizowane przez firmę Intergraph Polska Sp. z o. o. W tym roku to już druga edycja nowej formuły dotychczasowej Akademii Informacji Przestrzennej.

FNT_banner

Forum Nowych Technologii 2015

Podobnie jak w zeszłym roku, spotkanie odbędzie się pod hasłem przewodnim – tym razem będzie to HARMONIA. Celem firmy jest pokazanie, że sama współpraca, bez odpowiedniej synchronizacji działań w celu zrealizowania wspólnej idei, nie gwarantuje odniesienia sukcesu. Poza współpracą, niezbędne jest także zgodne oraz synchroniczne działanie w realizacji zamierzonego celu.

W programie konferencji eksperci, partnerzy oraz zaproszeni goście podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie tematyki:

  • map Numerycznych,
  • zarządzania majątkiem,
  • inteligentnych miast,
  • przechowywania oraz archiwizacji danych,
  • technologii pomiarowych,
  • sensorów,
  • oprogramowania.

Ponadto poza bogatym programem merytorycznym, organizatorzy przygotowali również moc atrakcji. Wśród nich cieszącą się dużym powodzeniem grę terenową – geocaching oraz Bieg na Banię.

Forum Nowych Technologii odbędzie się w dniach 16-18 września, w hotelu Bania Thermal & Ski, w Białce Tatrzańskiej. Partnerami tegorocznej konferencji są: Intergraph Process, Power & Marine (PP&M), Leica Geosystems, Hexagon Geospatial oraz IT Punkt.

Wszyscy uczestnicy, którzy zarejestrują się na Forum do 31 lipca otrzymają 10% zniżki. Ponadto istnieje również możliwość zgłoszenia własnej prezentacji i uczestnictwo w konferencji za pół ceny! Wszystkie szczegóły, rejestracja oraz agenda spotkania dostępne są na stronach Forum oraz www.intergraph.pl.

Wrześniowe spotkanie będzie także świetną sposobnością do świętowania 25 lat Intergraph w Polsce. Z tej okazji firma szykuje wiele niespodzianek, nie tylko podczas samego Forum.

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.