AKTUALNOŚCI

Claudio Nardi: Multiplicity of Beauty. Ri-Architettura, la Città mutevole – wykład

Multiplicity of Beauty. Ri-Architettura, la Città mutevole

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wykład włoskiego architekta Claudio Nardiego „Multiplicity Of Beauty. Ri-Architettura, la Città mutevole”. Wykład połączony będzie z wernisażem autorskiej wystawy.

Wykład w języku angielskim.

Claudio Nardi zajmuje się projektowaniem obiektów architektonicznych publicznych i prywatnych, we Włoszech i za granicą. Jego Florencka pracowania posiada filie w Krakowie i Istambule. Claudio Nardi jest także wykładowcą na Wydziale Architektury Uniwersytetu we Florencji. Projektował dla takich firm mody jak Dolce & Gabbana, Gianfranco Ferrè, Valentino, Extè, Malo i Tod’s. Do jego najważniejszych projektów i realizacji można zaliczyć: Nową Siedzibę Kapitanatu w Carrarze (2007), Vertex Tower w Ammanie (2007), nową siedzibę wydawnictwa Mandragora we Florencji (2013), a także krakowskie Centrum Obsługi Inwestora (2008) oraz Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK (2010).

Wykład i otwarcie wystawy odbędą się w czwartek, 23 kwietnia 2015, o godz. 18:00, w Galerii Architektury SARP przy Placu Szczepańskim 6 w Krakowie.

źródło: SARP Kraków
To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.